2018/2019. tanévi eredmények


V. Mesterecset országos rajzpályázat

1.helyezés
Jaskó Emőke 7.b


Értékek, kincsek, hagyományok a Kárpát-medencében Hungarikum vetélkedő országos döntő

2.helyezés
Ambrus Boróka Mária 8.a
Hünlich Héd 8.b
Borsós Máté 8.b


B-A-Z. Megyei Rajzverseny megyei döntő – Színes csendélet

2.helyezés
Ambrus Boróka Mária 8.a


B-A-Z. Megyei Rajzverseny megyei döntő – Illusztráció

Különdíj
Jaskó Emőke 7.b
1.helyezés
Bagosi Brigitta 6.a


48. Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei forduló

5.helyezés
Ignác Viktória Nóra 7.a
Földes Kincső 8.b
Poroszka Zsófia 8.b
Hajmer Marcell 8.b
Tóbiás Levente 8.b


„Ki a mester két keréken?” Közlekedésbiztonsági Verseny országos döntő

17.helyezés
Hersman Panna 5.a
3.helyezés
Borsós Zsombor 5.c


Megyei Rajzverseny regionális fordulója – Illusztrációs 7-8. osztályos kategória

1.helyezés
Bagosi Brigitta 6.a
1.helyezés
Jaskó Emőke 7.b


Megyei Rajzverseny regionális fordulója – Plasztika kategória

2.helyezés
Révész Janka Rozáoa 7.b


Megyei Rajzverseny regionális fordulója – Színes csendélet kategória

1.helyezés
Ambrus Boróka Mária 8.a


Öveges József Országos Fizikaverseny megyei döntő

4.helyezés
Hünlich Hédi 8.b
7.helyezés
Ambrus Boróka Mária 8.a


„Ki a mester két keréken?” Közlekedésbiztonsági Verseny megyei döntő

1.helyezés
Hersman Panna 5.a
Borsós Zsombor 5.c


Labdarúgó Megyei Diákolimpia II.korcsoport

3.helyezés
Budai Béla
Csikó Márk
Gulyás Róbert
Horvát Róbert
Kerchner Marcell
Kolcsiter Károly Rudolf
Osztroha Máté
Pápa Dominik


Labdarúgó Megyei Diákolimpia I.korcsoport

4.helyezés
Csendes Zsolt
Csikó Bence
Kertész Bence
Lukács Levente Péter
Nagy-Tóth Máté
Osztroha Áron
Poroszka Péter
Simon Benjámin Aurél
Szoták Nándor


X. Barsi Ernő Regionális Népdaléneklési Verseny

1.helyezés
Sajószegi Anna 6.c
3.helyezés
Kiss Roland Tibor 5.c


„Teremtő Anyanyelv” Szavalóverseny (Széphalom)

1.helyezés
Fodor Áron István 6.a
3.helyezés
Füssi-Nagy Csongor 5.c


Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan verseny megyei forduló

4.helyezés
Illés László 7.b
7.helyezés
Ignác Viktória Nóra 7.a


B-A-Z. Megyei Rajzverseny Sárospataki Tankerületi Forduló

1.helyezés
Bagosi Brigitta 6.a
Jaskó Emőke 7.c
Ambrus Boróka Mária 8.a
2.helyezés
Révész Janka Rozália 7.c


Költészet napi szavalóverseny (Kat. Keri – Sátoraljaújhely)

1.helyezés
Révész Janka Rozália 7.b
Hünlich Hédi 8.b


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesíró verseny megyei döntő

10.hely
Kubák Soma 5.a


Labdarúgás diákolimpia II.korcsoport (fiú)

1.helyezés (1-2-3. évf.)
Csendes Zsolt
Csikó Bence
Gulyás Benjámin Aurél
Kertész Bence
Lukács Levente Péter
Nagy-Tóth Máté
Osztroha Áron
Poroszka Péter
Szoták Nándor
1.helyezés (3-4-5. évf.)
Budai Béla
Csikó Márk
Gulyás Róbert
Horvát Róbert
Kerchner Marcell
Osztroha Máté
Pápa Dominik
Vajkó Balázs


VIII.Fedorka – SoseVolt VersNap országos forduló

bronz minősítés
Füssi-Nagy Csongor 5.c


„B-A-Z. Megyei Értékőrzők” megyei döntő

1.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
Hünlich Hédi 8.b
Poroszka Zsófia 8.b
Borsós Máté 8.b


„Ki a mester két keréken?” közl. verseny lány kategória

1.hely
Hersman Panna 5.a


Értékek, kincsek, hagyományok a Kárpát-medencében Hungarikum vetélkedő döntő

4.hely
Hochvart Hanga 7.a
Lukács Lili Eszter 7.b
Thuróczy Tibor Roland 7.b


Zrínyi matematikaverseny megyei forduló

legeredményesebb-jeink
(5. évf.)
Szabó Zoltán
Sipos Noémi
Füssi-Nagy Csongor
(6. évf.)
Hünlich Lotte
Pájer Álmos
Berger Márton
(7. évf.)
Illés László
Ignácz Viktória
(8. évf.)
Hünlich Hédi
Ambrus Boróka
Mitró Szabolcs
6. hely (5. évf.)
Szabó Zoltán
Sipos Noémi
Füssi-Nagy Csongor
Hünlich Hédi 8.b


A Magyarhoni Földtani Társ. “Kezedben a múlt” rajzpályázat 7-8. oszt. kat.

különdíj
Jaskó Emőke 7.b


VIII. Fedorka – SoseVolt Vers-Nap 2019 országos versmondó v.

országos döntőbe jutott
Füssi-Nagy Csongor 5.c


IV. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia megyei döntő

3.hely (6-7-8. évf.)
Béres Ákos
Borsós Máté
Fodor Áron István
Grédics Vince Szilárd
Hornyák Levente
Kalocsai Zsolt
Ladomérszky Balázs
Réthy Levente
Sereg Bendegúz Iván
Ungvári Kornél
Vaszilkó Bálint


III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia megyei döntő

3.hely (4-5-6. évf.)
Albók Botond
Albók Csaba
Borsós Zsombor
Fodor Áron
Hegedüs Ákos
Egyed Levente
Horváth László Ferenc
Ladomérszky Balázs
Sütő Dominik
Tóth Richárd
Ungvári Kornél
Vajkó Balázs
Vas Botond


K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő 2. fordulója

10.hely(8.b)
Földes Kincső
Hünlich Hédi
Lutz Vanessza
Poroszka Zsófia
Vigyikán Dorka


Gyémántbogár díj 2019 – országos rajzpályázat

1.hely
Jaskó Emőke 7.b


Hegyalja matematikaverseny döntő

1.hely
Hünlich Hédi 8.b
2.hely
Hünlich Lotte 6.d
Ambrus Boróka Mária 8.a
3.hely
Szabó Zoltán 3.a


Öveges József fizikaverseny iskolai forduló

1.hely
Hünlich Hédi 8.b
2.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
3.hely
Borsós Máté 8.b
4.hely
Poroszka Zsófia 8.b
5.hely
Szendrei Tímea 8.a


Teleki Pál Kárpát-medencei Föld-rajz-földtan Verseny iskolai ford.

1.hely
Illés László 7.b
Hünlich Hédi 8.b
2.hely
Ignác Viktória 7.a
Poroszka Zsófia 8.b
Durányik Csaba 8.a
3.hely
Lukács Lili Eszter 7.b
Tóbiás Levente 8.b
4.hely
Jaskó Emőke 7.b
Lutz Vanessza 8.b
5.hely
Thuróczy Tibor 7.b
Borsós Máté 8.b
6.hely
Hochvart Hanga 7.a
Mitró Szabolcs 8.a
7.hely
Farkas Dóra 7.a
Ambrus Boróka Mária 8.a
Földes Kincső 8.b
Földházi Zsolt 8.b
8.hely
Bajusz Dorina 7.a
Hajmer Alexander Marcell 8.b
9.hely
Matisz Máté 7.a
Sereg Bendegúz Iván 8.b


Hegyalja mat.verseny 1. fordulója legjobb eredményt elérő

döntőbe jutott
Osztroha Máté 4.a
Vas Leila 4.a
Sipos Noémi Eszter 5.a
Szabó Zoltán 5.a
Ambrus Bonifác 5.c
Hünlich Lotte 6.d
Sütő Dominik 6.d
Vámosi Gábor 6.a
Sánta Boldizsár 6.a
Ambrus Boróka Mária 8.a
Hünlich Hédi 8.b


„Natura 2000 fajok a Zemplénben és a Bodrogközben” rajzpályázat

1.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
Jaskó Emőke 7.b
2.hely
Vas Leila 4.a
3.hely
Kassai Anna 4.a
Különdíj
Szabó Kata 3.b
Hmelyovszki Lili 4.a
Sajószegi Lilla 4.b


Rákóczi verseny (Tokaj)

1.hely(csapat)
Hünlich Hédi 8.b
Poroszka Zsófia 8.b
Borós Máté 8.a
Ambrus Boróka M. 8.a


Varga Tamás Orsz. Matematika-verseny

országos ford. jutott
Hünlich Hédi 8.b


Hegyalja matematikaverseny döntőjébe jutott

1.hely
Hünlich Lotte
Ambrus Boróka Mária 8.a
2.hely
Sipos Noémi Eszter
Hünlich Hédi 8.b
4.hely
Ambrus Bonifác 5.c
Vámosi Gábor
5.hely
Sütő Dominik
Sánta Boldizsár
7.hely
Osztroha Máté
Vas Leila
Szabó Zoltán


XXIX. Öveges J. Kárpát-medencei Fizikaverseny isk.ford.

1.hely
Hünlich Hédi 8.b
2.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
3.hely
Borsós Máté 8.b
4.hely
Poroszka Zsófia 8.b
5.hely
Szendrei Tímea 8.a


Alsó tagozatos városi versmondó verseny (magyar kultúra napja)

különdíj
Sulyok Márton 2.b
Bartusz Ármin 1.b
1.hely
Pájer Anna Enikő 4.b
2.hely
Sulyok Lőrinc 3.b


16. Rákóczi matematikaverseny (iskolai)

1.hely
Poroszka Péter
Kajati Csenge
Sajószegi Lilla
Osztroha Máté
Füssi-Nagy Csongor
Darabos Dániel
Balla Csaba
Boós Virág
Illés László
Réthi Levente
Hünlich Hédi
Földházi Zsolt
2.hely
Nagy Balázs László
Kassai Kinga
Némethy Kornél
Kristály Máté
Szabó Zoltán
Varga Ibolya Lili
Fodor Áron
Pájer Álmos
Kobák Bíborka
Sedlák Patrik
Dancs Mirella
Ambrus Boróka
Szendrei Tímea
3.hely
Gombár Dóra
Beke Tünde
Plósz Bence
Frikker Fanni
Kubák Soma
Albók Botond
Hünlich Lotte
Fischinger Boglárka
Záhonyi Jana
Jaskó Emőke
Matisz Máté
Durányik Csaba


Dürer matematikaverseny országos döntő (csapat)

10.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
Hünlich Hédi 8.b
Lukács Lili Eszter


XV. Egri Csillagok Országos Tehetségkutató Rajzverseny

különdíj
Ambrus Boróka Mária 8.a


Mikulás Kupa úszóverseny III.kcs. leány váltó

3.helyezés(5.a)
Sánta Boglárka
Kovács Fanni
Gaál Diána
Bagosi Brigitta


Mikulás Kupa úszóverseny I.kcs. fiú, gyors 25 m

5.helyezés
Kertész Bence 2.b


Betűvetők szépíró verseny (Széphalom) – I. korcsoport

1.hely
Frikker Eszter 5.a


Sulim alkotópályázat (EFOP-3.1.5-16-2016-00001)

ezüst minősítés
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola


Dürer matematikaverseny körzeti forduló

1.hely
Fodor Áron István 6.a
Szabó Zoltán 5.a
Frikker Eszter 5.a
Hünlich Hédi 8.b
Ambrus Boróka 8.a
Lukács Lili Eszter 7.b
2.hely
Füssi-Nagy Csongor 5.c
Hünlich Lotte 6.d
Pájer Álmos 6.d
Borsós Máté 8.b
Mitró Szabolcs 8.a
Jaskó Emőke 7.b
3.hely
Ladomérszky Balázs 6.a
Sánta Boldizsár 6.a
Sipos Noémi Eszter 5.a
Poroszka Zsófia 8.b
Durányi Csaba 8.a
Illés László 7.b


IX. Barsi Ernő Regionális Nép-daléneklési Verseny

különdíj
Kubák Hanna 3.b


„Nyelvében él a nemzet” iskolai helyesírási verseny

1.hely
Hünlich Hédi 8.b
Lukács Lili Eszter 7.b
Balla Csaba 6.d
Kubák Soma 5.a
2.hely
Ambrus Boróka Mária 8.a
Gaál Dániel 7.a
Fodor Áron 6.a
Frikker Eszter 5.a
3.hely
Tóbiás Levente 8.b
Illés László 7.b
Kobák Bíborka 6.c
Bódi Hanna 5.a


Bolyai Matematikaverseny megyei forduló

3. helyezés (csapat)
Hünlich Hédi 8.b
Ambrus Boróka 8.a
Poroszka Zsófia 8.b
Durányik Csaba 8.a
9. helyezés (csapat)
Kristály Máté 4.a
Osztroha Máté 4.a
Kerchner Marcell 4.a
Braun Kristóf 4.a
14. helyezés (csapat)
Sajószegi Lilla 4.b
Sztankó Júlia 4.b
Pájer Anna Enikő 4.b
Barabás Kiara 4.b
26. helyezés (csapat)
Szabó Zoltán 5.a
Sipos Noémi 5.a
Hersman Panna 5.a
Pénzes Boldizsár 5.a
28. helyezés (csapat)
Lukács Lili Eszter 7.b
Thuróczy Tibor 7.b
Sedlák Patrik 7.b
Illés László 7.b
36. helyezés (csapat)
Hünlich Lotte 6.d
Bagosi Brigitta 6.a
Berger Márton László 6.a
Sedlák Á. 6.b


Regionális Mesemondó Verseny a Népmese Napján 1-2. oszt.

2.helyezés
Beke Luca 2.b
3.helyezés
Gombár Dóra 2.b


Diák Tűzoltó Verseny Encsen

3. helyezés (csapat)
Borsós Máté 8.b
Forrós Ádám 8.b
Mitró Szabolcs 8.a
Pásztor András 8.a
Sereg Bendegúz 8.b


Biztonság napja – közlekedésbiztonsági verseny

1.helyezés (csapat)
Poroszka Zsófia 8.b
Földes Kincső 8.b
Hersman Panna 5.a
Borsós Máté 8.b
Sereg Bendegúz 8.b
Forrós Ádám 8.b
Durányik Csaba 8.a
Kuti Zsolt 7.a
Sedlák Ákos 6.b
Vojcsik Orbán 6.d