2019/2020. tanévi eredmények

17. Rákóczi matematikaverseny

Alsó tagozat
2. évfolyam
1. Sajószegi György
2. Bodnár Balázs
3. Ungvári Tamás

3. évfolyam
1. Csikó Bence
2. Beke Tünde
3. Nagy Balázs László

Felső tagozat
5. évfolyam
Tagozat
1. Osztroha Máté
2. Sztankó Júlia
3. Nezáczki Kata Szofi

6. évfolyam
Tagozat
1. Sipos Noémi Eszter
2. Szabó Zoltán
3. Frikker Eszter
Füssi-Nagy Csongor

7. évfolyam
Tagozat
1. Tóth Richárd
2. Fodor Áron
3. Frei Kata Dóra

8. évfolyam
Tagozat
1. Szabó Péter
2. Lukács Lili Eszter
3. Sedlák Patrik

4. évfolyam
1. Bódi Nelli
2. Hudák Dorka
Sedlák Patrícia
3. Plósz Bence







Normál
1. Érháti Alexandra
2. Göblyös Dorka
3. Budai Béla


Normál
1. Liao Jing Ming
2. Balogh Zsófi
3. Szabó Anna Sára



Normál
1. Gál Emília
2. Boós Virág
3. Hegedüs Ákos


Normál
1. Réthi Levente
2. Dancs Mirella
3. Matisz Máté

V. Hagyományőrző Mikulás kupa (Cigánd)

A csapat tagjai:
Borsós Zsombor 6.c
Budai Béla 5.a
Csikó Márk 6.a
Gulyás Benjámin 4.b
Gulyás Róbert 4.b

Horváth László 5.a
Horváth Róbert 4.a
Kerchner Marcell 5.a
Osztroha Máté 5.a
Pápa Dominik 5.b
Szilva Tibor 6.c

XVI. Egri Csillagok Országos Tehetségkutató Verseny

Különdíj: Jaskó Emőke 8.b

Városi versmondó verseny

1-2. évfolyam
3. hely: Barabás Korina 1.a
Bettenbuch Luca 2.b
Különdíj: Bényei Luca 1.b

3-4. évfolyam
3. hely: Sulyok Lőrinc 4.b
Csikó Bence 3.b

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rajzverseny

IV. kategória
2. helyezés: Jaskó Emőke 8.b

VII. kategória
1. helyezés: Bagosi Brigitta 7.a

Iskolai versmondó verseny

1-2. évfolyam
1. hely: Bényei Luca 1. b
Pénzes Júlia 2. b
2. hely: Bettenbuch Luca 2. b
Barabás Korina 1. a
3. hely: Stumpf Emma 1. b
Stumpf Emma 1. b

3-4. évfolyam
1. hely: Gombár Dóra 3. b
Sulyok Lőrinc 4. b
2. hely: Márton Zsüliett 4. a
Csikó Bence 3.b
3. hely: Frankó Iván 3. a
Hudák Dorka 4. b
Bényei Jázmin 3. b

XI. Barsi Ernő Regionális Népdaléneklési Verseny

3.hely: Kubák Hanna 4.b
Különdíj: Sugár Virág 3.a

B-A-Z. Megyei Rajzverseny Sárospataki Tankerületi forduló

Illusztráció katergória
2.hely: Bagosi Brigitta 7.a
3.hely: Hünlich Lotta 7.d

Csendélet színes technikával kategória
1.hely: Jaskó Emőke 8.b

Dürer matematikaverseny körzeti forduló

5-6. évfolyam
1.hely
: Sipos Noémi, Szabó Zoltán
2.hely: Füssi-Nagy Csongor, Ambrus Bonifác, Thurócy Kitti
3.hely: Osztroha Máté, Kerchner Marcell, Bódi Hanna
7-8. évfolyam
1.hely
: Fodor Áron István, Hünlich Lotte, Sedlák Patrik
2.hely: Sedlák Ákos, Frei Kata, Ignácz Viktória
3.hely: Tóth Richárd, Szabó Velejti Domokos

Bolyai matematikaverseny megyei forduló

3. évf. 9. helyezés
Gombár Dóra
Csikó Bence
Kerchner Martin
Lukács Levente Péter

3. évf. 14. helyezés
Beke Tünde
Poroszka Péter
Nagy Balázs László
Sulyok Márton

5. évf. 6. helyezés
Braun Kristóf
Kristály Máté
Osztroha Máté
Kerchner Marcell

6. évf. 14. helyezés
Szabó Zoltán
Sipos Noémi Eszter
Hersman Panna
Egyed Levente

7. évf. 14. helyezés
Hünlich Lotte
Bagosi Brigitta
Fodor Áron István
Kovács Fanni Judit

8. évf. 22. helyezés
Sedlák Patrik
Jaskó Emőke
Thuróczy Tibor
Ignácz Viktória

Iskolai szövegértési verseny

5. osztály
1. hely: Braun Kristóf 5.a
Nezáczki Kata Szofi 5.b
2. hely: Hmelyovszki Lili 5.a
3. hely: Sztankó Júlia 5.b

6. osztály
1. hely: Sipos Noémi Eszter 6.a
2. hely: Bódi Hanna 6.a
3. hely: Szabó Zoltán 6.a

7. osztály
1. hely: Fodor Áron 7.a
Hünlich Lotte 7.d
2. hely: Bagosi Brigitta 7.a
Boós Virág 7.d
Fischinger Boglárka 7.d
Kerchner Alíz 7.d
Kovács Fanni Judit 7.a
Melika János 7.d
3. hely: Gál Emília 7.d
Pirnák Simon 7.a

8. osztály
1. hely: Béres Ákos 8.a
2. hely: Lukács Lili Eszter 8.b
Szabó Péter 8.a
3. hely: Jaskó Emőke 8.b

VII. Juhászújév Dömötörkor népdaléneklési verseny

Különdíj
Sajószegi Lilla 5.b

A Petőfi Irodalmi Múzeum A Magyar Nyelv Múzeuma által A magyar népmese napja alkalmából meghirdetett rajzpályázat IV. kategória

1. helyezés
Jaskó Emőke 8.b

Biztonság Hete Sárospataki Közlekedésbiztonsági Körverseny

1. helyezés (csapat)
Hersman Panna 6.a
Ambrus Bonifác Fülöp 6.c
Borsós Zsombor 6.c
Füssi-Nagy Csongor 6.c
Grega Gábor Dávid 6.a

2. helyezés (csapat) – Összetett verseny
Vándorkupa – Rákóczi

Kárpát-medencei hungarikum vetélkedő

3. helyezés (csapat)
Városvédők:
Ambrus Boróka
Borsós Máté

Mitró Szabolcs
Poroszka Zsófia